POMOC PŘI VAŠICH OBTÍŽÍCH


KNIHA NÁVŠTĚV

Datum: 08.08.2012

Vložil: Martina

Titulek: Re: Neveřím

Znám tvého otce a opravdu před 20ti lety v jeho životě byly dny, kdy už nechtěl žít. Mnohokrát chtěl vše skoncovat, měl obrovské problémy s alkoholem stejně tak, jako jeho klienti teď, kterým umí pomoci. Prosil každý den o zázrak. Prosil každý den Boha, aby tebe nemusel opustit a aby mu dal sílu přestat pít. Vždyť tebe svoji dceru a syna velmi miloval.
Milá Haničko, Bůh se smiloval a daroval mu Dar nejcennější, dar uzdravovat. I tobě se snaží pomoci. Jenže ty tu pomoc vidíš jen když chceš a moc dobře víš, že pro tebe nebyla a nebude první ani poslední, protože on tě nikdy neopustí .
On se ti se svými úspěchy nesvěřuje, chce aby si ho viděla jako obyčejného člověka, abyste k sobě měli blíž. Za ním stojí obrovské zástupy vyléčených lidí i lékaři kroutí nad jeho Darem hlavou. Já děkuji Bohu, že je na světě člověk jako on, který dokáže vymanit lidi ze svých démonů a obrací je na jinou cestu a dám mu první a poslední, aby v tom mohl i nadále pokračovat.
Možná je už nejvyšší čas, aby si mu odpustila, že nemohl s tebou po rozvodu žít. Vždyť jste jedna krev.

Lidí jako je on na světě moc není a já děkuji Bohu za to, že jsem měla tu čest ho poznat a že mi pomohl dostat se ze dna zpátky nahoru. Děkuji Vám Mariánku, děkuji za vše, co děláte.


Zpět na diskuzi