POMOC PŘI VAŠICH OBTÍŽÍCH


KNIHA NÁVŠTĚV

Datum: 07.03.2013

Vložil: Pavla

Titulek: Laskavý a moudrý muž

Krásný den všem přeji :-). Jsem velice vděčná Vyšším silám, že mi dali do cesty Mariana a měla jsem tu čest ho poznat, ač virtuálně, jsem tomu velmi ráda, protože mi moc pomohl v manželském vztahu. Ač jsem vdaná již 15.let a svého muže znám již 18,5.let, dosud jsem stále bojovala o harmonický vztah se svým manželem, bylo to jak na houpačce. I když vím, že to tak v životě je, že jednou slunce svítí a pak zase chvíli ne, ale já jsem se ve svém vztahu cítila, jakobychom spíše žili tak trošku vedle sebe i přesto, že jsem vnitřně cítila, že máme k sobě s manželem silné vnitřní pouto, nějak jsme se nedokázali sžít v jednu souladnou linii citů. Díky Marianovi jsem se konečně toho dočkala a cítím se manželovi "blíže"než dosud....tím nechci říci, že těch 15.let manželství bylo o ničem, ale bylo tam ve většině, ne však vždy to slovíčko ALE. Jsem nyní šťastná, že jsem našla díky Marianovi "přístup" k mému muži, a budu se stále snažit, aby se to více zdokonalovalo a byl náš vztah nádherný harmonický tak jak jsem si vždy přála. Za to vděčím Marianovi, jeho schopnostem, moudrosti, laskavosti, vstřícnosti, otevřenosti. Velmi Vám Mariane děkuji, jsem Vám neskonale vděčná. Přeji Vám ať se Vám v životě daří, jste plný lásky stále. Jste vyjímečný člověk. Děkuji Vám. S láskou a úsměvem, Pavla :-).


Zpět na diskuzi